لطفا منتظر بمانید...
آدرس
تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نـور، کوچـه دوم، شماره ۱۳، طبقـه ۲

شماره تماس
۸۰۰۰ ۴۱ ۴۱  – ۲۱ (۹۸+)

ایمیـل
info@aradsolution.com

قـوانیـن

توافقنامه سطح خدمات

Rules

توافقنامه سطح خدمات

Rules

تعـاریف

 • سرویس: هر یک از خدمات ثبتی، نرم افزاری، فنی وارتباطی قابل ارائه توسط شرکت
 • سیستم: سیستم اطلاعات مدیریت پروژه پوپک که بر روی دامنه poupack.com قرار دارد.
 • تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.
 • IDC: مرکز خدمات داده ای اینترنت Internet Data Center
 • تحویل خدمات : ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویسهای خریداری شده ویا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و شرکت.
 • Disk Space: میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایلهای خریدار مصرف می گردد.
 • UPTime: نسبت میزان زمانی که کلیه سرویسهای سرویس دهنده به خریدار درشبکه اینترنت بالا می باشند به کل مدت قرارداد سرویس دهی به درصد، در صورتی که برخی از سرویسها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شود.
 • کاربر: هر شخصی که دارای نام کاربری و کلمه عبور در سیستم باشد و به طور بالقوه امکان ورود به سیستم را داشته باشد. این عنوان شامل کاربران غیر فعال نیز می شود.

هـویـت

 • شرکت : شرکت دانش بنیان راهکار برتر آراد پایا به شماره ثبت 478529 و شناسه ملی 14005206013 دارای مجوز شماره ۱۳۹۶/ت‌ ص/۳۷۵ از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران
 • خریدار : شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در بانک اطلاعات مشتریان شرکت وجود دارد و سرویسهای خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود.

        در مورد خریداران با هویت شخص حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار توسط خریدار معرفی می گردد. این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده همانند خود شخص حقوقی اختیار تام دارد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده خریدار بوده و شرکت در صورت عدم دریافت اعلام کتبی، مسئولیتی نسبت به حقوق وعملکرد مالکیت ومسئولیت خریدار نخواهد داشت.

 

        برای حفظ حقوق قانونی خریداران، کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به شرکت می باشند. در صورتی که شرکت، هنگام تکمیل فرآیند خرید، و به جهت تسهیل وتسریع امور، اقدام به دریافت وکنترل این مدارک ننماید، پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده وبا عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به شرکت، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات، مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاﺀ خریداران ونمایندگان آنها ندارد.

 

        خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها می کوشد. شرکت حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. شرکت حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

 

        مالکیت سرویس متعلق به خریدار بوده و کلیه مسئولیتها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده خریدار و یا نماینده خریدار هریک به تنهایی می باشد.

نحوه ارتباط طرفین با هم

 • روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ارسال نامه الکترونیک در سیستم پشتیبانی و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.
 • استفاده از ایمیل توسط خریدار برای تسهیل انجام کار مقدوراست ولی روش مستند در موارد شبهه انگیز برای خریدار محسوب نمی گردد.
 • شرکت مسئولیتی نسبت به تبعات وخسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع شرکت نرسانده است ندارد.

تغییـرات

  • تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات شرکت، تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی و توافقات مجامع بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه شرکت، و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، این توافق نامه با تغییر در قوانین مذکور ممکن است تغییر کند، با هر تغییر، مراتب به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد. در صورتی که کاربر پس از ۱ ماه اقدام به فسخ قرارداد خود ننماید، به منزله پذیرش قوانین جدید خواهد بود. همچنین شرکت می تواند هر زمان که لازم بداند تغییراتی در این توافقنامه اعمال نماید لیکن خریدار تنها در زمان ارتقا و یا تمدید سرویس ملزم به پذیرش شرایط جدید خواهد بود.

 

  • تغییر تعرفه : در صورت تغییر تعرفه درحین استفاده از سرویس، خریدار در صورت تمایل به ارتقا در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمتهای جدید خواهد بود مگر اینکه پیش فاکتور مهلت داری در اختیار وی باشد که مهلت اعتبار آن به پایان نرسیده باشد. لیکن خدمات خریداری شده با تعرفه قبلی تا پایان دوره آن ارائه می گردد.
   هزینه های کارشناسی نیروی فنی ویا سایر خدماتی که درهنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می گردد تابع تعرفه و شرایط روز درخواست جدید خریدار می باشد.

 

  • ارتقاﺀ سرویس: ارتقاﺀ سرویس همواره به سرویس بالاتر انجام می گیرد و روش محاسبه هزینه آن به این صورت است که میزان استفاده کاربر از خدمات فعلی به صورت ماه شمار محاسبه شده و از مبلغ پرداختی وی کسر می‌شود، باقی مانده به عنوان اعتبار، به حساب وی افزوده خواهد شد. هزینه سرویس جدید با تعرفه های موجود در سایت از حساب وی کسر خواهد شد.

 

  • تنزل سرویس: تنزل سرویس تنها در هنگام تمدید قابل انجام می باشد و در صورت تنزل سرویس قبل از پایان مدت سرویس، وجهی به حساب خریدار برگشت داده نخواهد شد.
  • تغییرات فنی: شرکت برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد شرکت موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق سیستم و یا ارسال خبرنامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید. با این وجود هرگاه به دلیل موارد ضروری، شرکت امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید، مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت.

 

 • تغییر مالکیت: تغییر مالکیت سرویس تنها از طریق درخواست کتبی خریدار یا نماینده وی انجام می گردد. شرکت در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد. همچنین شرکت می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد تغییر مالکیت یک سرویس پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر مالکیت آن سرویس صورت ندهد.

تحویل خدمات

 • پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق آدرس ایمیل خریدار به وی اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مورد نظر مانع تحویل سرویس نمی گردد.
 • خریدار تنها پس از گذشت مدت زمان تحویل سیستم و عدم تحویل آن از سوی شرکت می تواند درخواست لغو سرویس را کتبا به شرکت ارسال نموده و رسید دریافت نماید و در این صورت شرکت موظف است کلیه مبالغ دریافتی را ظرف مدت حداکثر یک هفته به وی مسترد نماید. 
 • شرکت مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده وتحویل شده ندارد.
 • حداکثر زمان تحویل هر سرویس همان است که در برگه مشخصات سرویس آمده است.
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار می بایست مراتب را به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد.

امنیت و محرمانگی

        به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن، برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. با این وجود در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. در هر صورت شرکت تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید.

 • شرکت با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.
 • شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار ندارد.
 • امنیت تبادل داده سرورهای شرکت توسط پروتکل SSL تامین شده است.
 • کلمات عبور در سیستم با الگوریتم های یکطرفه (Hash)، کد شده و نگهداری می گردند و امکان لو رفتن کلمات عبور در سیستم وجود ندارد. لذا شرکت مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار، توسط اشخاص ثالث نداشته و خریدار موظف است استفاده کنندگان از سیستم را نسبت به اهمیت حفظ کلمه عبور خود آگاه نماید.
 • شرکت در قبال حفاظت کامل و رعایت محرمانگی کلیه داده ها، اطلاعات و اسناد خریدار مسئول می باشد و بدون مجوز کتبی خریدار، به هیچ عنوان حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث ویا استفاده تبلیغاتی را ندارد وتنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

مرجع قضاوت

        در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به دفتر مدیریت شرکت اقدام نموده و رسید کتبی دریافت نماید. تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۱۵ روزکاری، خریدار می تواند به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهد. ضمنا طرفین نظر این شورا را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته و حق شکایت ویا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهند داشت.

فعالیتهای غیر مجاز خریدار

        تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می‌شود .شرکت تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. شرکت حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که شرکت از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا می‌کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف، سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها، شرکت بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود. همچنین شرکت در صورت لزوم، حق پیگرد قانونی شکایت و اخذ خسارت از متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. شرکت هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به شرکت، سایر مشتریان شرکت و یا IDC سرویس مورد نظر خواهد بود:

 • خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
 • وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس خریداری شده.
 • گزارش فنی شرکت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون.
 • عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)
 • انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات شرکت به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
 • عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
 • مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه

        در صورت بروز چنين مسائلي، شرکت حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات بدون مجوز و …

محدوده استفاده از منابع

       شرکت در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای شرکت برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است، لیکن موارد زیر نیز باید در نظر گرفته شوند. ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و گزارش واحد فنی شرکت خواهد بود:

 • حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه (در صورت وجود)
 • حداکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
 • حداکثر تعداد کاربران سرویس (در صورت وجود)
 • حداکثر تعداد پروژه های سرویس (در صورت وجود)
 • شرکت در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. و خریدار می بایست نسبت به ارتقای سرویس خود حداکثر ظرف دو هفته اقدام نماید. در غیر این صورت شرکت می تواند تا زمان ارتقای سرویس توسط خریدار، نسبت به قطع سرویسهای خریدار اقدام نماید.
 •  

محتـوا

      سرویسهای شرکت می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر (و نه محدود به آن) باشد:

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز.
 • استفاده غیر مجاز از علائم و اسامی تجاری دیگران.
 • هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران.
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور.
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران.
 • فعالیت در زمینه HYIP و یا سیستم هرمی .
 • فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری کشور و کشوری که سرورها در آن قرار دارد.
 • مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار تماما بر عهده خریدار است. این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد و سهو و یا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود. در صورت عدم رعایت قانون مذکور، جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذی صلاح، بر عهده خریدار خواهد بود.
 • شرکت برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها و اقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

مسئولیت خریدار

 • خریدار موظف است که کلیه مواد توافقنامه، ضوابط شرکت و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه های وارد بر شرکت می باشد. همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
 • خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند. همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران شرکت احترام بگذارند. شرکت حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.
 • به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده وخریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی شرکت خواهد بود.
 • کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و شرکت تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در مشخصات سرویس های خود می باشد.

گارانتی و پشتیبانی

 • کلیه خدمات مرتبط با پشتیبانی سیستم صرفا از طریق سامانه پشتیبانی به آدرس ESS.Online.ir  انجام می گردد.
 • شرکت تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید انجام شده را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت و یا اشکال در رایانه ها و تجهیزات شبکه خریدار و موارد مشابه مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.
 • ملاک وجود اختلال در سرویس، گزارش واحد فنی و یک سایت Tracer معتبر می باشد.
 • زمان اختلال در سرویس خریدار در صورت درخواست کتبی وی با اعلام مدت اختلال وتائید واحد فنی، در صورتی که میزان تجمعی آن از ابتدای دوره از ۱% کل دوره بیشتر باشد، پنج برابر مدت مذکور به مدت سرویس اضافه می گردد .
 • ارائه خدمات پشتیبانی در شرکت بر مبنای ارسال نامه الکترونیک در سیستم به واحد پشتیبانی در ساعات اداری شرکت می باشد. ضمنا به درخواستهایی که از طریق ایمیل و یا تلفن (در مواقع ضروری) اعلام گردد نیز رسیدگی می شود.
 • شرکت مسئول انجام اصلاحات گرامری، رفع اشکالات عملکردی و به روز نگهداشتن سیستم می باشد.
 • شرکت مسئولیتی در خصوص نیازهای خاص خریداران که خارج از قابلیتهای سیستم در زمان خرید می باشد نداشته و خریدار موظف است قبل از خرید، تطابق سرویس های شرکت با نیاز خود را از هر لحاظ ارزیابی نموده و سپس اقدام به خرید سرویس نماید مگر آنکه مواردی کتبا در زمان خرید مورد توافق قرار گرفته باشد. 
 • شرکت نسبت به ورود/تغییر اطلاعات خریدار در سیستم مسوولیتی ندارد مگر آنکه مشخصا در زمان فروش سرویس به آن اشاره شده باشد.
 • سرویسهای آنلاین فاقد پشتیبانی تلفنی / حضوری می باشند. 
 • درخواست های مرتبط با توسعه سیستم خارج از شرح کار پشتیبانی می باشند و این قبیل درخواستها پس از بررسی فنی، به صورت پیشنهاد جداگانه ارایه خواهند شد.
 • شخصی سازی در سرویس های آنلاین محدود به رویه ها و قواعد بوده که یک بار در هنگام راه اندازی سیستم انجام می شود. تغییر در رویه ها / قواعد و یا شخصی سازی در گزارشات / فرمها / اسناد – در صورتی که امکان آن وجود داشته باشد – پس از تایید و تسویه صورتحساب مربوطه که توسط شرکت ارایه خواهد شد انجام می شود.
 • میزان مسئولیت شرکت در مقابل حوادث ناخواسته و خسارات غیر مستقیم وارد بر خریدار در استفاده از سرویس و یا اطلاعات خریدار محدود به بند خسارات این قانون خواهد بود.

سایر ضوابط خاص

 • شرکت تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند و دوره های آموزشی را مطابق با سرویس خریداری شده در محل دفتر خریدار برگزار می کند. در هر حال مسئولیتی بابت استفاده اشتباه خریدار از سیستم متوجه شرکت نمی باشد.
 • مالک تجهیزات، سخت افزار و نرم افزارهای  مربوط به سرویس، شرکت می باشد و پرداخت هزینه استراک استفاده از سرویس ها  موجب بروز حقی برای خریدار نمی گردد.
 • توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهرو امضاﺀ مجاز شرکت معتبر خواهد بود و سایر توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است.
 • خریدار موظف است تحویل ، تطابق واجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.
 • شرکت هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری اطلاعات خریدار پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت .
 • شرکت انقضاء سرویسهای خریدار را از ۱ ماه قبل از طریق ارسال نامه در سیستم به وی یادآوری می نماید و عدم دسترسی خریدار به سیستم و یا عدم مشاهده نامه، مسئولیتی را برای شرکت ایجاد نخواهد کرد.

نسخه پشتیبان (Backup)

 • شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه اطلاعات موجود در سیستم به صورت روزانه پشتیبان گیری می نماید و در صورت بروز هر گونه مشکل، از آخرین اطلاعات نسخ پشتیبان جهت بازیابی اطلاعات استفاده خواهد کرد و بیش از آن هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات خریداران ندارد.
 • نسخه پشتیبان فایلها در صورت درخواست خریدار مطابق با شرایط توافق در اختیار وی قرار داده می شود. نسخه پشتیبان بانک اطلاعاتی صرفا جهت بازیابی اطلاعات در سیستم مورد استفاده قرار گرفته و به هیچ عنوان تحویل خریدار نمی شود.
 • تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود.
 • شرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان فایلهای پشتیبان موجود در آرشیوهای خود به خریدار به جز در موارد قید شده و در سرویس ندارد.

شرایط و قوانین مالی

 • نحوه پرداخت در مشخصات سرویس درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
 • خریدار موظف است پرداخت خود را به صورت آنلاین و یا در وجه حسابهای اعلام شده شرکت بپردازد. در مواردی که پرداخت به صورت چک انجام می شود، مسئولیت عدم وصول چک در زمان مقرر بر عهده خریدار بوده و شرکت می تواند در صورت عدم پرداخت به موقع وجه توسط خریدار، سرویس/سرویس های وی را معلق نماید. لازم به ذکر است که مدت قطعی سرویس ناشی ازعدم پرداخت مطالبات شرکت، به مدت سرویس دهی افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیتهای ناشی از این نوع قطع سرویس برعهده خریدار می باشد.

فورس ماژور

فورس ماژور به وقایعی اطلاق می شود که جلوگیری از آن وقایع از حیطه اختیار و کنترل هر یک از طرفین قرارداد خارج بوده و زمان حدوث آن قابل پیش بینی نمی باشد و انجام هر گونه عمل منطقی برای مقابله با آنها غیر ممکن است . برخی از موارد بروز فورس ماژور عبارتند از : جنگ اعم از اعلام شده یا نشده، انقلاب، اعتصاب عمومی، شیوع بیماری های واگیردار، زلزله، سیل وطغیان های غیرعادی، خشکسالی های بی سابقه و همچنین آتش سوزی های دامنه دارکه ناشی از فعل طرفین نباشد، تحریم، اشکالات ناشی از تصمیمات داخلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکتهای تابعه از جمله شرکت مخابرات جزو حوادث قهری محسوب می شوند. در صورت بروز حالت فورس ماژور در زمان قرارداد، طرفین قرارداد حق ادعای خسارت از یکدیگر را نداشته و می توانند با رضایت یکدیگر شیوه ادامه قرارداد را تعیین نموده و یا اینکه قرارداد را فسخ نمایند.

انقضاء و تمدید خدمات

تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

خسارت و رفع مسئولیت

در صورت قصور در انجام وظایف توسط شرکت، سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

شکـایـات

در صورت وجود هرگونه شکایت از خدمات ارائه شده، لطفا متن شکایت و مستندات خود را (در صورت وجود) به آدرس ایمیل info@poupack.com ارسال نموده و یا به دفتر مرکزی شرکت ارسال نمایید تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد.